Schlagwörter

, , ,

Diese Grinsefresse

hat grade am Strand von Alanya (Türkei) das Abenteuer suchende und den Tod findende toitsche Mädel Katharina Kugel (35) erwürgt. Diese Grinsefresse gehört Mohamed Hareke, ein im Libanon geborener deutscher Hip-Hop-Sänger … kennt den ein Schwein? Egal … wenigstens hat er sie nicht vergewaltigt. Sie hatte die Nacht vor ihrem Tod freiwillig Spaß mit Mohammed Hareke in dessen Haus, wie Überwachungskameras z.B. aus der Disco, in der die beiden vorher waren, zei­gen (SPIEGEL).

Hier die Aussage der Grinsefresse vor Gericht (Cumhuriyet):

    Ölen Alman kadın Katharina Kuger ve onun Türk arkadaşı Dilara Ateş ile bir diskoda tanıştık. Burada biraz alkol aldım. Ayrıca uyuşturucu madde de kullanıyorum. Diskoda Katharina’nın sahnede muhteşem bir dans gösterisi yaptı. Orada kendisi ve Türk arkadaşı ile tanıştık. Katharina çok rahat davranıyordu ancak Dilara çekingendi. Onu otele bıraktık. Oradan benim evime geldik. Ancak Katharina ev yerine denizde sevişmek istediğini söyledi. Bunun üzerine denize gittik. Suyun altında ilişkiye girmeye çalıştık. Su soğuk olduğu için ben denizden çıkacağımı söyledim ve çıktım. O ise denizde kaldı. Sahile çıkarak üzerimi giyindim ve gittim. Katharina o sırada yaşıyordu ve yüzüyordu. Ben giderken herhangi bir çığlık sesi ya da yardım sesi duymadım. Hatta kendisi iyi yüzmeyi bilen birisi idi. Bunlar 19 numaralı büfenin önünde oluyordu. Ben denizden çıktıktan sonra her zaman denize girdiğim 14 numaralı büfenin oraya gittim. Denizde biraz yüzdüm orada arkadaşlar vardı onlarla oturdum. Sonrasında evime gittim. Evde bir arkadaşım vardı. Tekrar onu alarak Katharina’ya bakmaya plaja gittik ancak onu göremedik.

OK, nach dem Sex noch eine Runde im Meer drehen, das ist OK, aber dann war ihm kalt und er ist raus und hat sie quietschfidel zurückgelassen und dann war sie plötzlich irgendwie erwürgt.

No risk, no fun … gelle, Mädels?!